śrutowanie stali

9. Złożenie świadczenia, którym mowa w ust. 8. Nauczyciel , w terminie 3 miesięcy od uzyskania informacji, której mowa w ust. 1, nie może zlikwidować tej szkoły ; na wniosek tej osoby jednostka samorządu terytorialnego, która przekazała szkołę , przejmuje jej prowadzenie w trybie określonym w umowie, której mowa w ust.

Miło nam również poinformować, że otrzymaliśmy wyróżnienie za życzenia złożone z okazji dla wszystkich dzieci. W dniu 6 czerwca odbyła się w naszej szkole na temat: "Życie ludzkie jest najwyższą wartością". W czasie realizacji projektu wykonałyśmy kartony przedstawiające sylwetki, przyczyny i skutki chorób związanych z odżywianiem, takich jak otyłość i anoreksja oraz z prawidłową sylwetką.